Staráme se o vás

Máme přes
20 let zkušeností
s investiční
výstavbou.

Jan Svoboda

Ing. Jan Svoboda

value engineering / tendering

Po absolvování studia na fakultě stavební VUT v Brně v roce 1998 se Jan prakticky celý svůj dosavadní profesní život věnuje investiční výstavbě průmyslových nemovitostí.  Bohaté zkušenosti a odborné znalosti získal mj. v rámci pracovního pobytu ve Velké Británii pro Bovis Lend Lease, lídra v oblasti stavebního managementu a dále ve společnosti CTP, kde se od roku 2001 úzce podílel na vybudování tohoto nyní největšího developera průmyslových nemovitostí ve střední a východní Evropě. Ve funkci projektového manažera za svou kariéru realizoval desítky úspěšných projektů pro lokální a mezinárodní investory jako např. Honeywell, Ringier Print, DHL, ACER nebo Valeo Automotive.

Vladimír Burget

Ing. Vladimír Burget

business development / akvizice pozemků

Vladimír se pohybuje na realitním trhu 25 let a jeho zkušenosti zahrnují široké spektrum aktivit od rozvoje obchodních sítí retailových operátorů až po komplexní přípravu průmyslových zón a výstavbu průmyslových nemovitostí v několika zemích Střední Evropy. Vladimír je absolventem Podnikatelské Fakulty VUT v Brně a mezioborového studia Ekonomika a právo na Právnické fakultě Masarykovy univerzity. V roce 2002 se stal jedním z klíčových členů týmu Developerské společnosti CTP – největšího vlastníka průmyslových nemovitostí ve Střední Evropě, kde se jako součást managementu podílel na dynamickém rozvoji výstavby nájemních budov v regionu. Touha uplatnit unikátní know-how ve prospěch koncových uživatelů budov vyústila v roce 2009 v založení společnosti UNIPORT.

Vladimír Burget

Ing. Vladimír Burget

business development / akvizice pozemků

Jan Výšek

Ing. Jan Výšek

projekce / povolování staveb

Jan je autorizovaný inženýr v oboru pozemních staveb a v našem týmu působí od roku 2015 jako samostatný projektový manažer. Zkušenosti získal během svého více než osmiletého působení v průmyslové investiční výstavbě, při přípravě a vedení nejrozmanitějších projektů. Jeho zodpovědností je řízení jednotlivých fází přípravy záměru a následný dohled nad průběhem realizace. Během tvorby projektové dokumentace také zajišťuje bezproblémovou komunikaci s úřady. V předchozích letech Jan působil jako součást projekčního týmu největšího průmyslového developera ve střední Evropě, kde se postupně vypracoval na pozici hlavního inženýra projektu.

Antonín Lečbych

Ing. Antonín Lečbych

management výstavby

Antonín se pohybuje v oboru pozemních staveb od roku 2004. Komplexní zkušenosti začal sbírat v rezidenčním sektoru se zaměřením na kvalitu díla. Absolvoval studium na Fakultě stavební VUT v Brně a poté přešel do světa průmyslové výstavby. Po načerpání cenných zkušeností při plánování průmyslových zón a jejich výstavbě zamířil do zahraničí. Své znalosti uplatnil a obohatil u společnosti s více než 100letou tradicí – Naylor Love na Novém Zélandu. Zde se podílel na výstavbě unikátního projektu udržitelné výstavby ve veřejném sektoru a výstavbě v komerční sféře. Od návratu do ČR Antonín působí ve společnosti UNIPORT, kde se věnuje developmentu a projektovému řízení.

Antonín Lečbych

Ing. Antonín Lečbych

management výstavby

Rádi byste s námi
spolupracovali?
Ozvěte se nám!

Kontaktovat