Projekt

Výrobní areál LAC

LAC

Naše úloha

Vybudování nového výrobního zázemí, umožňujícího rozšíření objemu a sortimentu výroby.

Kvalitní zázemí je zárukou pro kontinuální inovace a celkovou stabilitu společnosti do budoucna.

Rozsah spolupráce

Naše společnost zajišťovala všechny fáze přípravy a realizacea projektu. Od výběru a zajištění vhodného pozemku, přes projekční práce a zajištění potřebných povolení až po výběr zhotovitele a řízení výstavby ukončené kolaudací.

2roky

Trvání projektu

30.000m2

Rozloha areálu

6.000m2

Výrobní plocha

2.300m2

Vývojové a administrativní zázemí

LAC

Budova je navržena jako částečně dvoupodlažní objekt s železobetonovým skeletem a fasádou ze sendvičových panelů s estetickým akcentem na čelní kancelářskou část budovy.

LAC

Analýza zákaznických potřeb

Na prvních schůzkách jsme podrobně analyzovali potřeby zákazníka. Na základě toho jsme vytipovali vhodnou lokalitu pro umístění areálu LAC. Následovalo vytvoření konceptu zástavby a s tím spojený rozpočet a harmonogram.

LAC

Pečlivá volba dodavatele stavby

Následoval proces projektování, kdy jsme koordinovali práci mnoha projekčních specialistů a následně byla získána pro výstavbu všechna potřebná povolení. Zorganizovali jsme výběrové řízení na dodavatele stavby, který byl vybrán po 4 kolech důkladných jednání.

LAC
LAC

Řízený stavební dohled

Výstavba takové budovy je poměrně složitý proces a na stavbě je potřebný neustálý dohled. Bez dobře řízeného stavebního procesu by došlo ke snížení kvality, prodloužení doby realizace či ke vzniku víceprací a tím k navýšení nákladů. Tomu se ale v Uniportu snažíme zabránit…

LAC
LAC

Plánujete obdobný projekt?
Ozvěte se nám!

Kontaktovat